p2a_BANER_4
p2c
p2a_BANER_3
Previous Next Play Pause

11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Polacy co roku świętują odzyskanie niepodległości. W 1918 roku Rada Regencyjna przekazała władzę Józefowi Piłsudskiemu i Polska wróciła na mapę Europy. Dziś na pamiątkę tamtych wydarzeń wywieszamy biało-czerwone flagi, bierzemy udział w hucznych paradach, biegach niepodległościowych, patriotycznych koncertach.
Pokażcie jak świętujecie. Zróbcie zdjęcie i prześlijcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a wywołane i podpisane fotografie w formacie 13X18 (A5) przekażcie do Pani Agnieszki Bilskiej (sala 7c) w terminie 13-17.11.2023.
22.11.2023 poznamy wyniku konkursu, a zwycięskie i wyróżnione zdjęcia zostaną wywieszone na tablicy i opublikowane na stronie szkoły.

 REGULAMIN
1. Zdjęciu powinno przedstawiać obchody Narodowego Święta Niepodległości.
2. Powinna być na nim osoba, która przesłała zdjęcie.
2. Fotografia powinna być podpisana (imię, nazwisko i klasa).
3. Zdjęcia pobrane z Internetu i przerobione zostają odrzucone.
5. Zdjęcia należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i oddać w terminie od 13 do 17 listopada.
6. Wywołaną fotografię w formacie 13X18 (A5) należy przekazać do Pani Agnieszki Bilskiej (sala 7c)
(Zuzanna Dąbrowska)

Back to top