3
4
2

Umiejętność zachowania się w określonych sytuacjach jest jak pływanie czy jazda na rowerze: trzeba się nauczyć, a potem robi się to odruchowo. Młodość jest czasem na naukę;-)))...teraz gafy i potknięcia bywają wybaczane, lecz w dorosłym życiu płaci się za nie wyższą cenę. W myśl tej zasady uczniowie klasy 2TGC postanowili dać dobry przykład całej Naszej społeczności;-)))) Zachęcamy do zapoznania się z efektem ich pracy, która zdobi od dziś Naszą szkołę.

            

24
28
25
21
27
23
26
22
29
20

Back to top